Děti a rok 2011

Rok 2011 se pomalu blíží ke svému konci a to je impuls pro přidání několika dalších fotografií. Děti nám rostou a přibývají k naší veliké radosti.
První jarní výlet: Na Bukové hoře.První jarní výlet: Na Bukové hoře.
V manipulačním vlaku: V železniční stanici Rychnov u Jablonce nad Nisou.V manipulačním vlaku: V železniční stanici Rychnov u Jablonce nad Nisou.
Na výletě: V Jedlovém doluNa výletě: V Jedlovém dolu
Do kostela: na kole!Do kostela: na kole!
Na Šumavu: vlakem!Na Šumavu: vlakem!
Bára na rozhledně: Na vrcholu Sedlo cestou z Kašperských Hor do Sušice.Bára na rozhledně: Na vrcholu Sedlo cestou z Kašperských Hor do Sušice.
Plné využití cyklovozíku: Ačkoliv to asi výrobce nezamýšlel takto... je to použitelné velice dobře.Plné využití cyklovozíku: Ačkoliv to asi výrobce nezamýšlel takto... je to použitelné velice dobře.
Rozhledna Císařský kámen: Oblíbený cíl našich mikrocyklovýletů.Rozhledna Císařský kámen: Oblíbený cíl našich mikrocyklovýletů.
Ondřej v Nové Vsi nad Nisou: Na houpačkách cestou z kostela.Ondřej v Nové Vsi nad Nisou: Na houpačkách cestou z kostela.
Na rozhledně na Černé StudniciNa rozhledně na Černé Studnici
Jedna z posledních jízd: Vozík již začal být třem dětem těsný.Jedna z posledních jízd: Vozík již začal být třem dětem těsný.
Sedačka na kolo: Nedostatek místa ve vozíku vyhnal Magdalenu do sedačky.Sedačka na kolo: Nedostatek místa ve vozíku vyhnal Magdalenu do sedačky.


kategorie: rodina